Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
iphone kılıf

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

iphone kılıf

iphone kılıf

                       

 

           CrowKing
 
 
 Orjinal Yedek Parçalar

 

 

     Yedek parça aksesuar merkezi    

 

 

 

 

 

 

   CrowKing

   •  
    •  
     Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla CrowKing hizmetinizde. Teknik phone olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. CrowKing olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.
      
    •  

      
      
     CrowKing ticari hayatına 2004 yılında başladı. İlk etapta İstanbul Kadıköyde faliyet gösteren firmamız yakın zaman içinde  tüm Türkiye'ye yayıldı. Şuan Türkiye'nin en büyük cep telefonu ve tablet , yedek parça , aksesuar  firmalarından biri olan CrowKing Türkiye nin  en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.
      
    •  

      
      
     Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatı soktuk.
      
    •  

      
     İlerleyen süreçlerden CrowKing firması olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi  gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabele, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v.b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir 

      •  
    • Ticari anlayışımız , kaliteli  ürün  , iyi hizmet   ,yüksek müşteri menuniyetidir,

  •